Információbiztonsági szakember

  • Cég neve

    Országos Kórházi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Csalogány u. 47-49.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Információbiztonsági kontrollok tervezése, fejlesztése;
  • IT védelmi rendszerek kapcsán végzett szakértői tevékenység;
  • Implementáció, dokumentálás;
  • Kockázatelemzési módszerek ismerete;
  • Kockázatmenedzselései stratégia meghatározása;
  • Kockázatelemzések készítése;
  • BCP készítés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • IT és IT biztonsági kockázatkezelési ismeretek;
  • Informatikai biztonsági szabványok, IT biztonsági technológiák ismerete;
  • Informatikai, IT biztonsági, Információbiztonsági végzettség vagy szakmai gyakorlat.

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat és/vagy
  • államigazgatásban szerzett tapasztalat.

A feladatkör betöltéséhez szükséges személyes jellemzők:

  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs képesség;
  • Erős elemzőképesség, rendszer- és folyamatszemlélet;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Felelősségteljes, megbízható személyiség.

Feltételek:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • a pályázó nem áll újraalkalmazási korlátozás hatálya alatt (Kit. 117. § (6), (8) bekezdése, illetve KTTV. 60. § (1) bekezdés i) pontja szerint).

Jogviszony: kormányzati szolgálati jogviszonyba történő kinevezéssel, 6 hónapos próbaidő kikötésével.

Foglalkoztatás időtartama: határozott időtartam, 2029. december 31. napjáig.

Munkavégzés helye: Országos Kórházi Főigazgatóság, 1027 Budapest, Csalogány u. 47-49.

Munkaidő: heti 40 óra

A pályázatok beérkezésének határideje: 2024. április 26.

A munkakezdés tervezett időpontja: 2024. május 15.

(minél hamarabbi munkakezdés előnyt jelent)

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges – kezeléséhez hozzájárul.
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy 1 éven át tárolhatjuk önéletrajzát és pályázatát, hogy ha a későbbiek során Önnek megfelelő pozíció kerül meghirdetésre, akkor fel tudjuk Önnel ismét venni a kapcsolatot.

Jelentkezés: elektronikus úton a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva, az elektronikus levél tárgyában kérjük feltüntetni: „Információbiztonsági szakember”.

Az álláshely betöltésének feltétele 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A munkáltatóval kapcsolatos további információ az intézmény honlapján található.